4 מוצרי תינוקות נחוצים לכל בית עם תינוק

מוצרי תינוקות

כשנולד תינוק חדש, נולדים גם הורים חדשים ואיתם מגיעות גם כל הדאגות והחששות לרך הנולד והפצפון.
אספנו למענכם ארבעה מוצרי תינוקות הנחוצים בכל בית ומקלים על חייהם של התינוקות והוריהם.

חיתולי טטרה

המוצר הבסיסי ואולי רב השימושים ביותר מבין מוצרי התינוקות והוא מהווה חלק בלתי נפרד מכל רשימת קניות הכרחית לתינוק הטרי.
חיתול הטטרה הוא חיתול רב פעמי העשוי מ-100% כותנה. הוא מתאים למגוון גדול של שימושים כגון ספיגת פליטות, הצללה מן השמש מעל העגלה או המנשא, עיטוף התינוק בזמן הנקה, פרישה על משטחים ועוד. הוא מן המוצרים שתמיד טוב שיש מספיק ושאף פעם אין "יותר מדי" ממנו.

ציוד לבקבוקים

בין אם בחרתם בהנקה או שאתם משתמשים בתחליף חלב- בקבוקים הינם מוצר הכרחי בכל בית בו יש תינוק.
לעיתים צריך לצאת בדחיפות מן הבית ללא התינוק או לשאוב ולכן חשוב שיהיה לכם את כל הציוד הבסיסי. כך, במידה ותצטרכו לצאת מן הבית, יהיה לכם דבר אחד פחות לדאוג לו.
רצוי שיהיה בכל בית בקבוקים עם פטמה המתאימה לשלב התינוק, מברשת המתאימה לניקיון בקבוקים,  סטריליזטור ומעמד לייבוש בקבוקים.

טרמפולינה

הטרמפולינה הינה מושב תינוק המגיעה בשלושה מצבים – שכיבה, ישיבה וחצי ישיבה והיא מתאימה לתינוקות מגיל שלושה חודשים ועד גיל שנה.
חלק מהטרמפולינות מגיעות עם משחקי גירוי חושיים, חלקן מאפשרות מצב נענוע אוטומטי או מצב רטט, חלקן מגיעות עם פונקציות מוזיקליות ועוד.
לטרמפולינה יתרונות רבים כגון האפשרות להניח את התינוק וללכת לעשות מטלות חשובות בבית תוך כדי המשך קשר עין איתו, היא עוזרת בהרדמה והרגעת התינוק, מהווה מקום נוח להאכלתו, מאפשרת לתינוק לשחק ולחקור את סביבתו ויש שיאמרו שהיא מקלה על בעיות הגזים והפליטות אצל תינוקות.

שידת החתלה

שידת החתלה היא אמנם לא חובה אך היא בהחלט יכולה להקל על חיי ההורים העייפים.
על השידה תוכלו להניח את משטח ההחתלה ואת כל האביזרים הנלווים כגון טיטולים, משחות, מגבונים ועוד.
בנוסף, שידות ההחתלה מגיעות לרוב עם מגירות רבות המאפשרות לאחסן את כל בגדי התינוק, חיתולי טטרה, וכל הציוד הנוסף.
בשנים הראשונות של התינוק, שידת ההחתלה תאפשר לכם חדר מרווח יותר מכיוון שכל ציוד התינוק יימצא בה ולא תאלצו להוסיף ארונות או מקומות אחסון נוספים.
בנוסף, הגב שלכם יודה לכם. החלפה והלבשה של התינוק בגובה הזה מתאימה ביותר להורים עייפים ומותשים לאחר יום שלם של נענוע והרגעת התינוק על הידיים.

ישנם מוצרים רבים המוצעים לכם ולתינוקכם כאשר הוא מגיע לעולם ואתם הופכים להורים בפעם הראשונה. לכל משפחה יש את סדרי העדיפויות שלה, רצונות שונים ויכולות שונות. כמובן שמוצרי התינוקות אשר הצענו הם לא בגדר חובה אך יכולים להקל על חייהם של הורים טריים ולהפוך את החוויה ליותר פשוטה ופחות מתישה.
והכי חשוב- מזל טוב!

המאמר נכתב בשיתוף בייבי סתיו – חנות למוצרי תינוקות