הסעות לאירועים

כל תכנון לאירוע – בין אם מדובר בברית מילה או בריתה, בת מצווה, בר מצווה, חתונה, אירוסין, חינה ומה לא – דורש תכנון קפדני ומדוייק, על מנת שהאירוע יהיה מושלם.

כדי שהאירוע יהיה מושלם, על בעלי השמחה לוודא כי ישנם שני גורמים שיוצאים מאושרים ומרוצים מהערב. הראשון, חתני וכלות השמחה, אשר האירוע נועד עבורם. השני, הוא המוזמנים לאירוע. מדובר הרי בחבריהם הקרובים של בעלי השמחה, ובני משפחה קרובים ורחוקים.

מאחר שחלק מן המוזמנים גרים רחוק מן האירוע, לא תמיד תהיה להם דרך נוחה להגיע לאירוע – לא לכל המוזמנים יש רכב פרטי, וגם לאלו שמחזיקים בבעלותם רכב פרטי – הנסיעה הארוכה מייגעת, ובנוסף, מדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת בשל הוצאות הדלק.

גם עבור המוזמנים שגרים קרוב באופן יחסי, ההגעה לאירוע ברכב פרטי עלולה להיות לא נוחה – על הנהג להיות עירני בנהיגה המאוחרת עם סיום האירוע, וכמובן שעליו להימנע משתיית אלכוהול. משכך, בעלי אירועים רבים מזמינים לאירוע שירותי הסעות.

כיצד יגיעו כל המוזמנים לאירוע?

על מנת לוודא שהמוזמנים יכולים להגיע באופן נגיש ונוח מביתם לאירוע, ולאחר מכן, עם סיום האירוע – ממקום האירוע לאיזור מגוריהם, מומלץ להשתמש בשירותי הסעות.

כאשר מזמינים הסעה לאירוע, ההסעה צפויה לשרת אך ורק את בעל האירוע, והוא זה שצפוי להכתיב לה – דרך איפה לנסוע, באילו איזורים לעצור, כמה תחנות עצירה יהיו וכדומה. כך, יוכל בעל השמחה להבטיח כי לכל האורחים – אלו שמעוניינים בכך כמובן, תהיה דרך נוחה ונגישה להגיע לאירוע, מבלי להצטרך לנהוג ברכב פרטי.

מדוע להזמין הסעה לאירוע?

אם חושבים על כך, הרי שלהזמין הסעה לאירוע, זוהי פעולה הגיונית ומומלצץ. הרי, לא אחת הנסיעה של המוזמנים לאולם האירועים ארוכה ומייגעת. כך, לצורך הדוגמא, נניח כי זוג בוחר להתחתן והאירוע מתקיים בחדרה.

עוד נניח כי בן דוד הכלה, גר בבאר שבע, והנסיעה בשעות הערב, צפויה לקחת קרוב לשעתיים, וכוללת עמידה בפקקים רבים. בן הדוד צפוי להגיע לחתונה עייף, עצבני, ובמקום לשמח את החתן והכלה, הוא יחשוב על הנסיעה חזור שצפויה לו.

בנוסף, אפשר להזמין הסעה לאירוע, כדי לאפשר לכל המוזמנים לשתות משקאות חריפים – כאוות נפשם. כך, המוזמנים שיחזרו בהסעה לא יצטרכו למנות נהג תורן, וכולם יוכלו להתרכז בשמחה.

ההגעה לאירוע באמצעות ההסעה

אם בחרתם להזמין הסעה לאירוע, חשוב לשים לב כי כל המוזמנים מודעים לכך שקיימת הסעה. אחרת, במיוחד אם אולם האירועים רחוק, כמה מהם עלולים לשקול שלא להגיע לאירוע.

כמו כן, כדי שכל המוזמנים ייהנו משירותי ההסעה – את התשלום להסעה ישלם בעל השמחה. כן רצוי למנות גורם אחראי בהסעה עצמה, שינחה את הנהג היכן לעצור.